Wtorek 21.08.2018

Od 1965 roku ...

"My tworzymy szkołę

szkoła tworzy nas!"

•    Zapisy uczniów na  na świetlicę  oraz stołówkę

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informuję, że zapisy uczniów na świetlicę  oraz  stołówkę  szkolną będzie prowadzone w szkole

od 27 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018r.

w godz. od 9.00-  14.00.

Elżbieta Kowalczyk

Dyrektor szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018r.

Harmonogram:

-godz. 9.00  - Msza św. w  Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach ( Rynek) –  uczestniczą wszyscy  uczniowie: indywidualnie lub  pod opieką rodziców,

- godz. 10.00 - Uroczysty apel  na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klasy  0-VI,

- godz. 10.00 Spotkania z wychowawcami w klasach - uczniowie klas VII, VIIISP  i III  G,

- godz. 11. 30 - Uroczysty apel na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas VII, VIII SP i  III G,

• Wykaz podręczników do zakupu przez rodziców

na rok szkolny 2018/2019

UWAGA :

Bezpłatny dostęp do podręczników  mają klasy  I-VIII SP i  III  gimnazjum

z wyjątkiem  klasy  O  i  podręczników  do religii .

Klasa O

Zajęcia edukacyjne

/klasa/

Tytuł i autor

Wydawnictwo

Wychowanie przedszkolne

„0”

„OLEK  I  ADA „   B, B+

Praca zbiorowa

MAC –EDUKACJA -  Zakup  we  wrześniu

• Nagrody naukowe rozdane… - Obrazek 1

19 czerwca 2018 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień naukowych Rady Miejskiej w Wadowicach dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Wadowice. Uroczystość miała miejsce w Sali Kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Nagrody i wyróżnienia wręczali uczniom: Burmistrz Wadowic dr Mateusz Klinowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach Robert Malik, Przedstawiciele Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej RM w Wadowicach: Ludwika Tkacz, Zofia Kaczyńska, Dorota Balak oraz Małgorzata Brańka.

• Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

21 czerwca 2018r.       (czwartek)

• godz. 11.00 - apel na zakończenie roku szkolnego klasy 0- III SP,
    • godz. 16.00 - Msza św. w Bazylice NMP ( Rynek) na zakończenie roku szkolnego - udział uczniów indywidualny.

22 czerwca  2018r.( piątek)

• godz. 9.00 -11.30 - apel na zakończenie roku szkolnego kl. IV –VII SP oraz II- III G,
    • godz. 10.30 -  rozdanie świadectw w klasach kl. 0- III SP,
    • godz. 11.00 - obiad kl. 0-III SP,
    • godz. 11.30 - 12.15 - obiad kl. VII SP – II i III
  • Projekt POWER -podsumowanie

Nasza szkoła była beneficjentem programu "Podniesienie jakości i efektywności pracy szkół i przedszkoli z terenu Gminy Wadowice poprzez rozwijanie kompetencji kadry edukacji szkolnej" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Mobilność kadry edukacji szkolnej", którego beneficjentem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Projekt był realizowany od lutego 2017 do czerwca 2018. Projekt skierowany był do nauczycieli szkół i przedszkoli gminy Wadowice. W projekcie wzięło udział 108 nauczycieli w tym 7 nauczycieli z naszej szkoły Paulina Sarapata, Iwona Blarowska, Marcin Ceremuga, Radosław Zieliński, Karol Habrzyk, Jan Kraska i Jerzy Rajda. Uczestniczyli oni w kursach językowych i językowo metodycznych w Wielkiej Brytanii, Czechach, Irlandii, Hiszpanii. gdzie zdobyli praktyczne umiejętności językowe, personalne oraz społeczne potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i dokumentami.