POWER na Festynie Rodzinnym

27 maja 2017 roku w godz. 16.00- 19.00 w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach  odbył się festyn rodzinny, który licznie zgromadził społeczność naszej miejscowości i nie tylko. Festyn odbył się po raz pierwszy i cieszył się dużym zainteresowaniem.
W czasie festynu było dużo atrakcji jak również, uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty muzyczne i taneczne. Byli przygotowywani prze naszych nauczycieli w tym również przez osoby uczestniczące w projekcie „Mobilności Kadry Edukacyjnej” Pana Radosława Zielińskiego i Panią Pauline Sarapatę, Iwonę Blarowską. Uczniowie prezentowali utwory w języku angielskim takie jak „Taking backy heart”, „Uptown Funk”, „Someone like you”, „What do you mean” pokazując ich talent muzyczno-taneczny jak również ich zdolności językowe.
Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i młodzieży uczestniczącej w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.