Spotkania organizacyjno-informacyjne

Końcem września 2017r. odbyło się kolejne a zarazem pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym uczestników projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach. Wzięli  w nim udział wszyscy nauczyciele, którzy są w projekcie: Jan Kraska, Jerzy Rajda, Marcin Ceremuga, Karol Habrzyk, Radosław Zieliński, Paulina Sarapata, Iwona Blarowska.

Na spotkaniu tym Pani Iwona Blarowska przedstawił sprawozdanie z swojej mobilności w Wielkiej Brytanii w trakcie której uczestniczył w kursie  metodyczno-językowym z języka angielskiego. Wspólnie przeanalizowaliśmy  dokumenty pomobilnościowe – mobilitity tool, faktury, certyfikaty, sprawozdania które przekazała pani Iwona Blarowska.

Został stworzony  harmonogram wyjazdów w na ro k 2018 oraz zostały omówione umowy które kolejni uczestnicy muszą podpisać.  Na spotkania zostało przestawiony wstępny harmonogram inicjatyw do końca projektu, ich ramy czasowe które będą uszczegółowiane na bieżąco w trakcie roku szkolnego z uwzględnieniem pracy szkoły.