Szkolny turniej Piłki Nożnej

Dnia 25.01.2018roku odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrekcji SP4, oraz Konkurs Wiedzy o klubach hiszpańskich i angielskich , którego organizatorem był mg. Marcin Ceremuga oraz uczniowie z klas gimnazjalnych. Celem imprezy były:

1. Wyrobienie umiejętności komunikacji i współdziałania w zespole,
  2. Rozwijanie świadomego udziału w aktywności sportowo-rekreacyjnej,
  3. Zdobycie umiejętności zorganizowania i przeprowadzenia rozgrywek,
  4. Zachęcenie młodzieży do uprawiania sportu,
  5. Kształtowanie umiejętności sportowego współzawodnictwa,
  6. Popularyzacja nauki języka angielskiego,
  7. Rozpowszechnianie wiedzy o krajach anglojęzycznych i klubach zagranicznych.

Turniej rozpoczął się oficjalnym powitaniem drużyn oraz rozlosowaniem kolejności meczy. Po tym etapie uczestnicy podeszli do zmagań  z testem wiedzy którego pytania jak i odpowiedzi były w języku angielskim co wymagało od nich umiejętności szybkiego czytania ze zrozumieniem. Turniej trwał w bardzo dobrej atmosferze w myśl słowa „We are the champion…”.  W turnieju wzięły udział 4 drużyny. W trakcie zawodów rozegrano 12 meczy, a każdy z nich trwał 10 minut. Najlepszą drużyną która wywalczyła wspaniały puchar okazała się klasa III B, a konkurs wiedzy wygrał Mikołaj Berek, który jako jedyny zdobył maksymalną ilość punktów. Po turnieju Pani Dyrektor odznaczyła pamiątkowymi  medalami   każdego z uczestników, oraz pogratulowała za sportową walkę i zaangażowanie.

- GALERIA -

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!