Spotkanie organizacyjne-luty

05.02.2018r. odbyło się kolejne spotkanie uczestników projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach. Wzięli  w nim udział nauczyciele, którzy są w projekcie: Jerzy Rajda, Marcin Ceremuga, Karol Habrzyk, Radosław Zieliński, Paulina Sarapata, Iwona Blarowska oraz dyrekcja pani Elżbieta Kowalczyk.  Jan Kraska jest obecnie na kursie językowo-metodycznym w Wielkiej Brytanii.

Spotkanie to odbyło się po spotkaniu z dnia 31.01.2018r. wszystkich koordynatorów i dyrektorów szkół biorących udział w projekcie. Tematem spotkania było podsumowanie dotychczasowych wyjazdów i zrealizowanych przedsięwzięć. Przekazano również dyrektorom dokładne wytyczne odnoszące się do sprawozdawczości szkół.

Dyrekcja zorganizowała przy współpracy z koordynatorem szkolnym spotkanie 05.02.2018 aby przedstawić wnioski i zadania jakie mają zrealizować uczestnicy projektu.

W trakcie tego spotkania każdy z uczestników otrzymał formularz sprawozdania uczestnika projektu. Na bazie tego formularza każdy przedstawił stopień realizacji zadań zawartych w umowach oraz planowane inicjatywy. Uczestnikom przekazano daty składania raportów tj. 15 marca dla osób wyjeżdżających w 2017r i 30 kwietnia dla osób wyjeżdżających w 2018r.

Raporty maja być przekazywane koordynatorowi zgodnie z wyżej przedstawionymi datami a koordynator ma stworzyć na ich podstawie raport placówki, którego struktura była przedstawiona również na spotkaniu.