Listy z Hiszpanii

W dniu szóstego lutego uczniowie klasy 5a i 5b naszej szkoły biorący udział w projekcie „Pen Friends Project” koordynowanym rzez panią Iwonę Blarowską, otrzymali z niecierpliwością oczekiwane listy od rówieśników z Hiszpanii. W swoich pierwszych listach hiszpańscy koledzy i koleżanki opisali siebie, swoje zainteresowania i pasje, a także swoje rodziny, szkołę i region w którym mieszkają, zadali też mnóstwo pytań naszym uczniom.

Celem projektu 'Pen Friends Project” jest doskonalenie umiejętności językowych uczniów poprzez pisanie listów w języku angielskim, a także wzajemne poznanie kultury, tradycji, zwyczajów i innych aspektów życia w obu krajach. Współdziałanie ze szkołą w Barcelonie jest możliwe dzięki programowi „Power - mobilność kadry edukacji szkolnej” i nawiązaniu współpracy przez mgr Iwonę Blarowską z nauczycielką języka angielskiego Aną Chamorro ze szkoły Institut Pla de les Moreres C/Cristofol Colom s/n Vilanova del Cami.

Teraz uczniowie klas piątych piszą listy na które czekają hiszpańscy koledzy i koleżanki!

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Listy z Hiszpanii.