Konkurs plastyczny "Zabytki Wielkiej Brytanii"

Konkurs plastyczny "Zabytki Wielkiej Brytanii" został przeprowadzony w Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w Wadowicach na przełomie stycznia i lutego. Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej w dowolnej technice. Uczniowie licznie i chętnie wzięli udział w tym konkursie co świadczy o ich olbrzymim zainteresowaniu nie tylko nauczanym językiem angielskim w szkole ale przede wszystkim kulturą i zabytkami Wielkiej Brytanii. W konkursie nagrodzona również została piękna praca dziewczynki z oddziału przedszkolnego. Różnorodność technik wykonywanych prac, szczegółowość oraz przemyślenie tematu świadczyło o niezmiernym zaangażowaniu się uczniów w konkursie. Wystawa prac uczniów znajdowała się na I piętrze.