AKTUALNOŚCI ĆWICZ W DOMU - KOSZYKÓWKA TRENINGI SKŁADKI ZARZĄD KLUBU O NAS FACEBOOK KONTAKT STATUT

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "CZWÓRKA WADOWICE"

SKŁADKI

Składki członkowskie w wysokości 30 złotych miesięcznie należy wpłacać przelewem na konto bankowe UKS "Czwórka Wadowice"

BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A.

18 1600 1462 1836 0049 7000 0001

Składka Członkowska obowiązuje przez 12 miesięcy w roku i nie jest ona opłatą za zajęcia / treningi lecz Składką Członkowską dla Członka Klubu UKS "Czwórka Wadowice" (zgodnie ze Statutem Klubu).
Aby Państwa wpłata za pośrednictwem przelewu/wpłata na nasze konto bankowe zostało poprawnie zaksięgowana w tytule przelewu należy wpisać: “Składka członkowska imię i nazwisko zawodnika oraz miesiąc i rok za który dokonujemy wpłatę”
Np. “Składka członkowska NOWAK JAN kwiecień 2020”

Wysokość składki określana jest przez Zarząd Klubu i podawana na bieżąco do wiadomości członkom klubu. Zarząd prosi o terminowe wpłacanie składek, gdyż stanowią one fundament działania Klubu i to dzięki Państwu możemy brać udział w treningach, a następnie w rozgrywkach we wszystkich kategoriach wiekowych.