Aktualności O bibliotece Nowości Lektury online Konkursy - regulaminy

Grudniowe nowości w szkolnej bibliotece

Z przyjemnością informuję, że w grudniu do szkolnej biblioteki zakupiona została kolejna porcja nowości książkowych. Uzupełniono brakujące lektury dla kl. II oraz książki będące kontynuacją znanych i lubianych przez czytelników serii. Serdecznie zapraszam do wypożyczania!

Nowe książki w szkolnej bibliotece  smiley

W październiku do biblioteki zostały zakupione nowe książki. Wiele z nich to kontynuacje dobrze znanych Wam serii, ale są też całkowite nowości. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszam!

Wyjątkowo warte polecenia są książki o tematyce ekologicznej. Wiemy dobrze, że nadszedł czas, kiedy musimy zwrócić szczególną uwagę na ochronę Ziemi. Negatywne skutki jej nadmiernego eksploatowania odczuwamy już wszyscy. Dlatego warto się dowiedzieć, jak chronić naszą planetę, aby mogła jeszcze przez setki lat służyć kolejnym pokoleniom. Serdecznie zapraszam do lektury!