Nawigacja

Szkolne akty prawne

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 1 - OD 2000r

GIMNAZJUM NR 2, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

ROK  SZKOLNY 2015/2016

GIMNAZJUM

GIMNAZJUM

KONKURS

LAUREAT (L) FINALISTA (F)

JĘZ. NIEMIECKI

B.Wanat (F)

BIOLOGIA

M. Borończyk (F)

CHEMIA

Sz.Drzazga(F)

B.Wanat (F)

HISTORIA

M.Bednarczyk (F)

BIOLOGIA

B.Wanat

(F)

FIZYKA

Sz.Drzazga (F)

K.Kobylański (F)

HISTORIA

M.Bednarczyk (F)

GEOGRAFIA

K.Kobylański (F)

FIZYKA

Sz.Drzazga (L)

K.Kobylański (F)

B. Wanat (F)

JĘZYK POLSKI

J.Krupnik (F)

P.Mikołajczyk (F)

(E. Trela, R.Krauzowicz)

GEOGRAFIA

K.Kobylański (F)

J.Wójcicka (F)

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy"

T.Widlarz (F)

MATEMATYKA

Sz.Drzazga(F)

K.Kobylański (F)

B.Wanat (F)

Małopolski Konkurs Historyczny "Historia Solidarności"

M.Bednarczyk

JĘZYK

POLSKI

N.Wójcik (F)

SZKOŁA PODSTAWOWA

SZKOŁA PODSTAWOWA

KONKURS

LAUREAT (L) FINALISTA (F)

MATEMATYKA

J.Krupnik (F)

MATEMATYKA

E.Smaza (F)

INNE

   

Dyktando Niepodległościowe (SP)

A.Trafiał (L) - G.Wcisło

   

Dyktando Niepodległościowe

(GIM)

Sz. Drzazga (F) - E.Trela

   

Projekt "Mieć wyobraźnię miłosierdzia"

20 os (L) – E.Chmura, L.Grzybczyk,R.Kruzowicz, R.Zieliński

         

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

ROK SZKOLNY 2013/2014

 SZKOŁA PODSTWOWA

GIMNAZJUM

Matematyczny

Konrad Kobylański VIa (L)

Drzazga Szymon VI a (L)

J. Polski

M.Mąsior, (F)

W. Orzechowska(F)

Przyrodniczy

Konrad Kobylański VIa

Chemia

M.Mirocha (F)

N.Zygmunt (F)

Turniej Wiedzy o Bezp.w Ruchu Drogowym

Zespół:

Enrico Łomzik VI B

Kamil Kaczmarczyk VA

Patryk Kalamus VI B

Matematyka

M.Mirocha (F)

Kangur

LAUREAT  Drzazga Szymon 6a

WYNIK BARDZO DOBRY Kobylański Konrad 6a

Geografia

J.Hankus, (F)

P.Tomczyk (L)

Gimnazjum

Biblijny

W.Guzik, (L)

M.Borończyk (F),

M.Bednarczyk (L)

J. Polski

Rybarz Daria IIIc (F)
Targosz Anna IIIc (F)

J. Angielski

W.Orzechowska

Chemia

Burban Anna IIIb (L)

Matkowska Katarzyna IIIc (F)

Zygmunt Natalia IIa (F)

I ty możesz zostać ratownikiem

I miejsce Julia Matuła, Dominika Lach, Natalia Pankiewicz, Paulina Mamcarczyk

Biologia

Burban Anna IIIb (F)
Matkowska Katarzyna IIIc (F)

Pierwszy Gminny Konkurs z Języka Angielskiego pod patronatem Pani Burmistrz

II miejsce K.Król

III miejsce B.Motyka

Historia

Tutaj Wojciech III a (F)

Kangur

Kobylański K. wyróżnienie;

Drzazga Sz. – bdb

Świstek Sz. – wyróżnienie

Mirocha M. wyróżnienie

Fizyka

Burban Anna IIIb (F)

MATMAX

II miejsce

Mirocha M., Kosek M., Gołąb A.

Geografia

Burban Anna IIIb (L)

Alfik

Kobylański K. – wynik Bdb

Drzazga Sz. – wynik db

Biblijny

Tomczak Patrycja IIb (L)

Tutaj Wojciech IIIa (L)

Guzik Weronika I a (F)

Mirocha Magdalena IIb(F)

Sroka Beata IIb(F)

SZKOŁA PODSTAWOWA

J. Niemiecki

Drab David IIIb (F)

Krakowska Matematyka

Miarka M., Maciejczyk P., Kobylański R., Radwan G., Sygut D.,

Wiem Więcej

Anna Burban III b (L)

Kangur

Miarka M. wyr; Krupnik J. wyr; Maciejczyk P. wyr.; Kobylański R. bdb; Smaza E. wyr

„Jan Paweł II – Przyjaciel i Mistrz Młodych”

III miejsce zespół:

Magdalena Mirocha IIB
Magdalena Mąsior IIB
Beata Sroka II B

Zuzanna Kądzioła IIc

   

„Dzieje Nowej Huty i Solidarności w latach 1980-1989”

Konrad Prus III c (L)

   

„I Ty możesz zostać ratownikiem”

Finał powiatowy

III miejsce

   

Turniej Wiedzy o Bezp.w Ruchu Drogowym

Zespół:

Szymon Widlarz II A

Łukasz Kopacz IC

Oskar Korzeniowski IIIB

   

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

ROK SZKOLNY 2011/2012

GIMNAZJUM

GIMNAZJUM

Historia

Wojciech Tutaj (F)

BIBLIJNY

Berek Patrycja-finalista
Matkowska Katarzyna-finalista

Tomczak Patrycja-finalista
Tutaj Wojciech-finalista
Zygmunt Natalia- LAUREAT

Fizyka i Astronomia

Jan Pogocki (F)

Przemysław Król (F)

CHEMIA

Burban Anna -finalista

Geografia

Anna Burban (L)

J.ANG.

Tatar Julia-finalista

Chemia

Wojciech Ratuszniak (F)

Wiktoria Zygmunt (F)

Klaudia Kosek (F)

HISTORIA

Tutaj Wojciech –finalista

Informatyka

Jan Pogocki (F)

GEOGRAFIA

Burban Anna-finalista
Szczygieł Klaudia-finalista
Tutaj Wojciech-finalista

Biblijny

Wojciech Tutaj (L)

SP

Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności"

Karolina Witek (L)

Wiktoria Zygmunt (F)

Jan Graca (F)

PRZYRODNICZY

M.Borończyk - finalista

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia"

Jan Graca (F)

   

Konkurs Historyczny "30 Rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce"

Julia Tatar (L)

Natalia Wojtas (F)

   

Okręgowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej (LOP)

I m - Anna Burban

III m - Klaudia Kosek

   

Konkurs J. Ang. Test Oxford Plus

Julia Tatar - finalistka z wyróżnieniem

Weronika Gołota (F)

Karina Guzdek (F)

Krzysztof Kyś (F)

Anna Burban (F)

Karolina Witek (F)

Aleksandra Książek (F)

   

"Kangur 2011"

Wyróżnienie - Jakub Tasiemski

Krzysztof Janik

   

Konkurs z fizyki "Fizyka jądrowa"

Wiktoria Zygmunt (F)

   

VI Edycja "I Ty możesz zostać ratownikiem"

I m (powiat) - Nikoletta Hass, Natalia Mikołajczyk, Aleksandra Książek, Martyna Mamcarczyk

   

Małopolski Projekt "Mieć wyobraźnię Miłosierdzia"

I m

   

"Talent 2010"

Agnieszka Zielińska - nagroda główna

   

Wojewódzki Konkurs "Talenty Małopolski 2011"

Agnieszka Zielińska - nagroda główna

   

Przegląd Kolęd i Pastorałek

I m - Agnieszka Zielińska

   

SP

   

Przyroda

Natalia Zygmunt (F)

   

Biblijny

Tomczak Patrycja (F)

   

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Natalia Zygmunt (F)

   

Okręgowy Konkurs "Zwierzęta naszych lasów i pól" (LOP)

I m - Natalia Zygmunt

IV m - Michał Borończyk

   

Konkurs J. Ang. "Test Oxford Plus"

Finalista z wyróżnieniem: Kornelia Król, Oliwia Bandoła

19 Finalistów

   

Konkurs "Krakowska Matematyka"

Magdalena Mirocha (F)

Agnieszka Płecka (F)

Szymon Drzazga (F)

Konrad Kobylański (F)

   

"Kangur 2011"

I m laureat - Szymon Drzazga

III m Olgierd Królik

   

Ogólnopolski Konkurs z J. Ang. "FOX"

wyróżnienie - Kornelia Król

   

Gminny plastyczny konkurs "Stop Przemocy"

III m - Patrycja Tomczak

Wyróżnienie: Beata Sroka, Konrad Rajda, Zuzanna Byrska, Aleksandra Madej

   
         

 

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

ROK SZKOLNY 2009/2010

GIMNAZJUM

GIMNAZJUM

J.Polski

Karolina Żeglińska (F)

Język Polski

Kinga Kozieł (F)

J.Angielski

Adrianna Jończyk (F)

Matematyka

Marcin Sendera (F)

Matematyka

Adrianna Jończyk (F)

Maria Ostrowska (F)

Geografia

Kacper Wołkow (F)

Michał Solak (F)

Marcin Sendera (F)

Historia

Bartosz Studnicki (F)

Informatyka

Jan Pogocki (F)

Biologia

Beata Mateja (F)

Konkurs Historyczny "30 Rocznica Solidarności"

Kacper Wołkow (F)

Fizyka i Astronomia

Aleksandra Kunowska (F)

Bartosz Studnicki (F)

Marcin Sendera (F)

Ogólnopolski Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Michał Stopka (L)

Sylwia Gibek (L)

Maja Kubiś (F)

Klaudia Cieślik (F)

Mariola Radwan (F)

Chemia

Maciej Bik (F)

Maria Ostrowska (F)

Kamil Winiarski (F)

Bartosz Studnicki (F)

III Okręgowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej (LOP)

Klaudia Kosek (F) IV m

Informatyka

Jakub Drzazga (F)

Konkurs J.Ang. Test Oxford Plus

Weronika Gołota Laureat I stopnia

XII  Edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Sylwia Gibek (F)

Gabriela Skiba (F)

Marcin Słodowski (F)

"Kankgur 2010"

Cholewa Jakub - wyróżnienie

II Okręgowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej LOP

II m - Beata Mateja

III m - Maciej Bik

XXI edycja Międzynarodowego Konkursu "Matematyka bez granic"

Kl. III c (36 pkt)

Międzynarodowy Konkurs Genius Logicus. Konkurs rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek

Mistrz Rozwiązywania - Jakub Drzazga

IX edycja "Moje Miasto Wadowice"

IV m Klaudia Kosek, Joanna Malata, Kaja Tasiemska

Konkurs Jęz. Ang. Oxford Plus

Laureat I stopnia - Michał Kamiński

Laureat II stopnia - Marcin Sporysz

Jakub Drzazga

Adrianna Jończyk

V Edycja "I ty możesz zostać ratownikiem"

Finał powiatowy: Anna Misiarz, Damian Czarny, Sylwia Gibek, Klaudia Master

Konkurs Matematyka Oxford Plus

Laureaci III stopnia

Marcin Sendera

Marcin Sporysz

Julia Rychlik

Bartosz Studnicki

Elżbieta Filek

Jakub Drzazga

Jakub Meus

Maciej Gracjasz

Małopolski Projekt "Mieć wyobraźnię Miłosierdzia"

wyróżnienie

VIII edycja konkursu "Moje Miasto Wadowice"

I m - Kamila Zięba, Angelika Stuglik, Joanna CIechacka,

X Przegląd Kolęd i Pastorałek

Grand Prix - Agnieszka Zielińska

II m - Maria Zadora

Powiatowy Konkurs multimedialny "Moja Mała Ojczyzna"

II m - Anna Makówka

III m - Marta Adamczyk

SP

Powiatowy Konkurs Pomocy Przedmedycznej "I ty możesz zostać ratownikiem"

I m - Małgorzata Pływacz, Agnieszka Hydzik, Maciej Gracjasz, Oskar Kocur

Przyroda

Anna Burban (L)

Małopolski Konkurs "Wiem Więcej"

Maciej Bik (F)

Bartosz Studnicki (F)

Kamil Winiarski (F)

Matematyka

Anna Burban (F)

Małopolski Projekt "Mieć wyobraźnię Miłosierdzia"

wyróżnienie

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Natalia Zygmunt (L)

VIII Konkurs Poezji i Piosenki Paschalnej

II m - Maria Zadora

Konkurs J.Ang. Test Oxford Plus

Laureaci I stopnia: Agnieszka Płonka

Oliwia Bandoła

Izabela Kozłowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Segreguj odpady"

III m- Beata Mateja i Anna Makówka

"Krakowska Matematyka"

Łukasz Kopacz (F)

Magdalena Mirocha (F)

Rajda Konrad (F)

Tomczak Patrycja (F)

Płecka Anna (F)

Matkowska Katarzyna (F)

Gminny Konkurs ekologiczno-plastyczny "Nasze rady na odpady"

II m

Anna Misiarz

Adam Miarka

Damian Możdżeń

Damian Czarny

"Kangur 2010"

Wyróżnienia: Łukasz Piech

Łukasz Kopacz

Anna Burban

SP

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "30 Rocznica powstania Solidarności i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce"

Wyróżnienie: Beata Sroka

Konkurs Humanistyczny

Karolina Witek (F)

   

"Zwierzęta naszych lasów i pól" (LOP)

Ewelina Wiśniewska (F)

Natalia Mikołajczyk (F)

   

Powiatowe Dyktando Ortograficzne :Mistrz Ortografii"

III m - Karolina Witek

   

Międzynarodowy Konkurs Genius Logicus. Konkurs rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek

Mistrz Rozwiązywania - Dawid Czarny

Ekspert Rozwiązywania - Mateusz Mazur

Adept Rozwiązywania - Patryk Kulbaczyński

   

XII edycja Konkursu J.Ang. Oxford Plus

17 laureatów

   

Konkurs Matematyka Oxford Plus

Laureaci z wyróżnieniem:

Aleksandra Frączek, Aleksandra Zając, Ewelina Wiśniewska

Laureat I Stopnia: Karolina Mżyk

Laureat II Stopnia: Anna Płecka, Anna Burban

Laureat III Stopnia: Wojciech Wiśniewski

   

Konkurs Przyrodniczy Oxford Plus

Laureat II stopnia - Daria Rybarz

Laureat III Stopnia - Anna Burban, Katarzyna Twaróg

Laureat IV Stopnia - Martyna Mamcarczyk

Laureat V Stopnia - Patryk Drożdż

   

Międzyszkolny Konkurs Regionalny "Co wiem o Wadowicach i okolicy? - Wadowice Karola Wojtyły"

III m - Dominika Rusinek, Jolanta Czyżowska, Karolina Mżyk

   
           

 

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

ROK SZKOLNY 2007/2008

Małopolski Konkurs Języka Polskiego (gim)

Aleksandra Zakierska (F)

GIMNAZJUM

Języka Niemiecki (gim)

Magdalena Tutaj (L)

J. Niemiecki

Magdalena Tutaj (L)

Geografia (gim)

Paweł Brańka (F)

J.Angielski

Adriana Jończyk (F)

Chemia (gim)

Anna Hydzik (F)

Geografia

Paweł Brańka (F)

Kamil Winiarski (F)

Biologia

Magdalena Handzlik (F)

Chemia

Andrzej Burban (F)

„Talenty Małopolski 2007”

I m Damian Bucki (gim)

VI Ogólnopolski konkurs "Życie i apostolstwo św.Rafała Kalinowskiego"

Mariola Radwan (F) - wiedza

Katarzyna Kiełkowicz (F) - plastyka

XI edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Aleksandra Gracjasz (L)

I Ogólnopolski Konkurs "Życie i apostolstwo św. Rafała Kalinowskiego w realiach globalnej wioski informatycznej"

Izabela Bartel (F)

Aleksandra Jura (F)

Matematyczno-przyrodniczy SP

Marcin Sendera (F)

TALENTY MAŁOPOLSKI 2008

I m - Justyna Kruszecka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”

Kamila Zięba (F)

X Edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Anna Makówka (L)

Konkurs LOP-u

Wojciech Płonka (F)

Konkurs wiedzy ekologicznej (LOP)

Maciej Bik (L)

Beata Mateja (F)

Natalia Złocista (F)

Test Matematyka Oxford Plus

Adrianna Jończyk - Laureat II stopnia

Jakub Drzazga, Bartosz Studnicki, Joanna Kubiś, Kamil Winiarski – Laureaci III Stopnia

SZKOŁA PODSTAWOWA

II Edycja Powiatowego Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „I ty możesz zostać ratownikiem”

Anna Hydzik, Katarzyna Warmuz, Katarzyna Biernat, Monika Brańka – IV miejsce

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Jan Graca (Laureat II etapu)

I Olimpiada Zdrowia

Katarzyna Środa (F)

"Zwierzęta naszych lasów i pól" (LOP)

Dawid Fiałek (L)

Agnieszka Koźbiał (L)

Natalia Mikołąjczyk (F)

Miejsko – gminny konkurs „Moje Miasto”

Elżbieta Malata, Justyna Zadora, Katarzyna Środa – I miejsce

VI Ogólnopolski konkurs "Życie i apostolstwo św.Rafała Kalinowskiego"

Karolina Mżyk (F) - wiedza

Szymon Nawrot (F) - plastyka

Jakub Fikus (F) - plastyka

Magdalena Gregorarz (F) - plastyka

„Talenty 2006”

Damian Bucki –wokal

Natalia Zięba – fotografia

"Talenty Małopolski 2008"

Agnieszka Zielińska - wyr

Przegląd Kolęd i Pastorałek

Grand Prix – zespół Voices

I m Maria Zadora

Konkurs J.Ang. - Test Oxford

Kacper Wołkow (L)

Jan Pogocki (L)

Michał Kamiński (F)

Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek Ślemień 2007

III m – zespół Voices

Test Matematyka Oxford Plus

Kacper Wołkow (L)

Dawid Furdzik (L)

Laureaci I stopnia:

Joanna Malata

Katarzyna Złocista

Wiktoria Zygmunt

Laureaci II stopnia

Daniel Sygut

Przemysław Król

Laureaci III stopnia

Jan Graca

Wojciech Płonka

Aleksandra Frączek

Anna Balcarczyk

VI Konkurs Poezji i Pieśni Paschalnej

II m – Aleksandra Gracjasz

II Olimpiada Zdrowia

Katarzyna Środa (F)

Miesko –Gminny Konkurs plastyczny „100-lecie Skawy Wadowice”

I m – Karolina Suska

IIm – Justyna Pasieka

III m – Katarzyna Biernat

Wyróżnienie: Justyna Zadora, Gabriela Ruła

VII edycja konkursu "Moje Miasto Wadowice"

III miejsce - Justyna Zadora, Elżbieta Malata, Katarzyna Środa

   

Małopolski Konkurs "Wiem Więcej"

Magdalena Tutaj (L)

Andrzej Burban (F)

Bartosz Studnicki(F)

   

"Talenty 2007" WCK

Agnieszka Zielińska - wokal

   

Przegląd Kolęd i Pastorałek

I m - Maria Zadora

   

VII Konkurs Poezji i Pieśni Paschalnej

I m - Agnieszka Zielińska

II m- Justyna Kruszecka

 

ROK SZKOLNY 2000/2001

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

NIE ORGANIZOWANO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH.

 SZKOŁA PODSTAWOWA

Konkurs Historyczny

finalista Magdalena Tutaj

finalista Andrzej Burban

finalista Damian Jodłowski

 GIMNAZJUM

Konkurs Historyczny

finalista Marcin Warmuz

finalista Marcelina Mrowiec

finalista Mateusz Handzlik

Inne konkursy

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2005

laureat Kamil Bizoń

Małopolski Konkurs Wiedzy Ogólnej WIEM WIĘCEJ

laureat Agnieszka Sobota

Międzyszkolny Konkurs Biblijny

finalista Katarzyna Środa

Przegląd Kolęd i Pastorałek przy ONMP

Grand Prix Ewa Pływacz

VIII edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH
laureat Filip Kosarski

 

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2000" w kategorii "Maluch" Alaksandra Roman zajęła I miejsce, w kategorii "Kadet" VIII miejsce zdobył Michał Handzlik.

Konkurs "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

laureat Natalia Kwarciak

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

Olimpiada matematyczna

laureat Michał Handzlik

finalista Marek Maślanka

Olimpiada fizyczna

laureat Michał Handzlik

III miejsce Michała Handzlika w Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych, wyróżnienie Maria Popardowska

VI edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

laureat Justyna Nizio

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

Szkoła podstawowa

Konkurs historyczny

finalista Michał Panek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego OXFORD PLUS

laureat Natalia Zięba

laureat Paweł Musiał

laureat Aleksandra Duda

laureat Ewa Stuglik

laureat Marcela Mrowiec

laureat Katarzyna Paździora

laureat Przemysław Makuch

laureat Magdalena Musiał

Gimnazjum

Konkurs Matematyczny

finalista Magdalena Musiał

finalista Przemysław Makuch

Konkurs Geograficzny

laureat Anna Gryboś

finalista Magdalena Musiał

finalista Joanna Mika

Konkurs Fizyczny

finalista Anna Gryboś

finalista Piotr Kiełkowicz

finalista Przemysław Makuch

Konkurs Chemiczny

laureat Przemysław Makuch

finalista Piotr Kiełkowicz

finalista Dariusz Wyroba

Konkurs Historyczny

finalista Marcela Mrowiec

finalista Marcin Warmuz

finalista Jakub Biernat

INNE KONKURSY

Moje miasto - Wadowice

I miejsce

Aleksandra Roman

Natalia Boryczko

Mateusz Góra

Konkurs Poezji i Pieśni Wielkopostnej

I miejsce

Natalia Mikołajczyk

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

Szkoła podstawowa

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

laureat Bartosz Studnicki

finalista Adrianna Jończyk

Konkurs Historyczny

finalista Bartosz Studnicki

finalista Adrianna Jończyk

Gimnazjum

Konkurs Matematyczny

finalista Aleksandra Roman

finalista Aleksandra Brańka

Konkurs Geograficzny

laureat Katarzyna  Paździora

finalista Dorota Giżycka

Konkurs Biologiczny

finalista Łukasz Pietras

Konkurs Chemiczny

laureat Ewa Stuglik

finalista Aleksandra Brańka

finalista Karol Krupnik

Konkurs Polonistyczny

laureat Anna Rozlach

finalista Natalia Boryczko

finalista Aleksandra Zakierska

Konkurs Historyczny

finalista Michał Dziwisz

finalista Marcela Mrowiec

finalista Mateusz Góra

finalista Anna Rozlach

Konkurs Języka Niemieckiego

finalista Magdalena Tutaj

Konkurs Języka Angielskiego

finalista Aleksandra Duda

finalista Paweł Musiał

Inne konkursy

Konkurs Ekologiczny

I miejsce klasa I c gimnazjum

Konkurs Recytatorski w WCK

I miejsce Aleksandra Gracjasz

Święci i błogosławieni wyniesieni na ołtarze przez Jana Pawła II etap wojewódzki

finalista Magdalena Tutaj

Konkurs Poezji i Pieśni Paschalnej

I miejsce w kategorii POEZJA Aleksandra Gracjasz

Przegląd Kolęd i Pastorałek przy parafii ONMP

I miejsce Maria Zadora

I miejsce zespół MUSLI

X edycja Ogolnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków
OŚMIU WSPANIAŁYCH
laureat Aleksandra Roman

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

Szkoła podstawowa

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

finalista Aleksandra Brańka

Konkurs Humanistyczny

finalista Paweł Musiał

Konkurs Historyczny

finalista Michał Dziwisz

finalista An Opidowicz

finalista Ewa Stuglik

Gimnazjum

Konkurs Matematyczny

finalista Maria Popardowska

Konkurs Polonistyczny

finalista Justyna Nizio

finalista Piotr Kierczak

Konkurs Przyrodniczy

finalista Maria Popardowska

finalista Marcin Książek

Konkurs Historyczny

Justyna Nizio

finalista Maria Popardowska

finalista Anna Panek

Konkurs Chemiczny

laureat Monika Opidowicz

finalista Przemysław Makuch

INNE KONKURSY

Konkurs Powiatowy "Mistrz słowa pisanego"

I miejsce Minika Pławny

Małopolski konkurs fotograficzny

III miejsce Michał Turek

Talenty 2003

Joanna Kubiś - WOKAL

Anna Piech - MUZYKA

Konkurs Miejsko - Gminny "Moje miasto - Wadowice"

I miejsce Piotr Kierczak

Agnieszka Sobota

Joanna Mika

Powiatowy Przegląd Poezji i Piosenki Religijnej

I miejsce zespół MUSLI

Konkurs Poezji i Pieśni Wielkopostnej

Grand Prix Beata Mateja

Mistrz ortografii

I miejsce Bartosz Studnicki

VII edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH

laureatka Magdalena Płonka

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

ROK SZKOLNY 1968/1969

ROK SZKOLNY 1989/1990

 

Olimpiada matematyczna

finalista Urszula Palus

finalista Renata Uracz

Olimpiada polonistyczna

laureat Janusz Bujnicki

Olimpiada biologiczna

laureat Janusz Bujnicki

Olimpiada fizyczna

laureat Tomasz Borowy

Olimpiada wiedzy technicznej

laureat Michał Sikora

Wyróżnienie I stopnia w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim dla Dominiki Jurki

II miejsce szkoły w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Technicznej

 

ROK SZKOLNY 1969/1970

 

Olimpiada matematyczna

finalista Ryszard Jakóbik

 

ROK SZKOLNY 1971/1972

 

Olimpiada matematyczna

laureat Ewa Żak

Olimpiada fizyczna

laureat Jolanta Odrowąż

finalista Jolanta Pióro

finalista Barbara Daniec

finalista Ryszard Mlak

 

ROK SZKOLNY 1990/1991

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Bernadeta Soboń

Olimpiada geograficzna

laureat  Paweł Kowalczyk

Olimpiada z wiedzy technicznej

finalista Tomasz Krupnik

finalista Jakub Kojder

 

ROK SZKOLNY 1973/1974

 

Olimpiada polonistyczna

finalista Bernadetta Habrzyk

Olimpiada biologiczna

finalista Evita Filipek

finalista Leonard Mutka

Olimpiada fizyczna

finalista Dariusz Swatek

Olimpiada chemiczna

finalista Leonard Mutka

 

ROK SZKOLNY 1991/1992

 

Olimpiada matematyczna

laureat Barbara Głód

Olimpiada geograficzna

laureat Paweł Kowalczyk

Olimpiada chemiczna

finalista Paweł Kowalczyk

II miejsce szkoły w Ogólnopolskim Konkursie  „Cepelia”

VI miejsce w konkursie wojewódzkim „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO”

 

ROK SZKOLNY 1974/1975

 

Olimpiada biologiczna

laureat Dorota Kołodenna

laureat Katarzyna Jamrozik

Olimpiada polonistyczna

laureat Katarzyna Jamrozik

 

ROK SZKOLNY 1975/1976

ROK SZKOLNY 1992/1993

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Danuta Dąbrowska

laureat Marzena Kamińska

laureat Lucyna Góralczyk

Olimpiada chemiczna

laureat Zbigniew Janik

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Katarzyna Szymańska

Olimpiada geograficzna

laureat Mateusz Klinowski

Olimpiada matematyczna

laureat Barbara Głód

Olimpiada fizyczna

laureat Barbara Głód

laureat Mateusz Klinowski

Olimpiada chemiczna

laureat Marcin Kurowski

 

ROK SZKOLNY 1976/1977

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Ewa Kwiatkowska

laureat Anna Burliga

Olimpiada biologiczna

finalista Jacek Góra

 

ROK SZKOLNY 1977/1978

ROK SZKOLNY 1993/1994

 

Olimpiada polonistyczna

lauret Elżbieta Świętek

finalista Halina Sopocka

Olimpiada biologiczna

laureat Bogdan Polak

laureat Beata Waclaw

Olimpiada chemiczna

laureat Józef Kuligowski

 

Konkurs fizyczny

laureat Adrian Skupiński

Wyróżnienie na szczeblu dla chóru szkolnego w konkursie organizowanym z okazji 15 rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II

 

ROK SZKOLNY 1994/1995

 

ROK SZKOLNY  1978/1979

Konkurs matematyczny

laureat Tomasz Gabor

Konkurs fizyczny

laureat Tomasz Gabor

Konkurs biologiczny

laureat Agnieszka Tentszert

Konkurs polonistyczny

laureat Anna Sławska

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Anna Cieślak

laureat Grzegorz Filek

Olimpiada biologiczna

laureat Anna Cieślak

laureat Danuta Targosz

Olimpiada matematyczna

finalista Grzegorz Filek

laureat Witold Kołodenny

 

ROK SZKOLNY 1979/1980

 

Olimpiada polonistyczna

Marzena Matuśniak

Olimpiada biologiczna

laureat Marzena Matuśniak

laureat Marek Wdowik

Olimpiada chemiczna

finalista Zbigniew Cholewa

finalista Jacek Korzonkiewicz

Olimpiada wiedzy o województwie bielskim

laureat Ireneusz Pogocki

laureat Elżbieta Maciejczyk

ROK SZKOLNY 1995/1996

 

Olimpiada biologiczna

laureat Elżbieta Sikora

Olimpiada matematyczna

laureat Bartłomiej Wacław

Olimpiada fizyczna

laureat Bartłomiej Wacław

Olimpiada chemiczna

laureat Bartłomiej Wacław

finalista Przemysław Odrozek

finalista Marcin Kozieł

Olimpiada techniczna

finalista Bartłomiej Wacław

Wojewódzki Konkurs Twórczości Technicznej Szkół Podstawowych

I miejsce Joanna Pindel (haft)

III miejsce Magdalena Furdzik (haft)

III miejsce Iwona Gryga (tkactwo)

IV miejsce Michał Wyka (techniki łączone)

V miejsce Eryk Jarosz (tkactwo)

IX miejsce Magdalena Nowakowska (techniki łączone)

XIII miejsce Sebastian Wyroba (techniki łączone)

XVII miejsce Bartłomiej Czechowicz (techniki łaczone)

I miejsce zespołu wokalnego w V Przeglądzie Pieśni i Poezji Religijnej Wadowice 96

 

ROK SZKOLNY 1980/1981

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Elżbieta Skowron

Olimpiada rusycystyczna

finalista Artur Rychlik

Olimpiada fizyczna

laureat Tadeusz Wielgus

laureat Andrzej Koleżeński

laureat Andrzej Mutka

Olimpiada chemiczna

lauret Jan Kraska

finalista Andrzej Koleżeński

finalista Tadeusz Wielgus

 

ROK SZKOLNY 1981/1982

ROK SZKOLNY 1996/1997

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Joanna Bieniek

Olimpiada matematyczna

laureat Joanna Konik

Olimpiada geograficzna

laureat Tomasz Malata

Olimpiada biologiczna

laureat Justyna Nizio

laureat Joanna Łuszcz

Olimpiada fizyczna

finalista Mirosław Gurdek

Olimpiada chemiczna

laureat Joanna Łuszcz

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Katarzyna Odrozek

Olimpiada biologiczna

laureat Katarzyna Odrozek

Olimpiada matematyczna

laureat Marcin Kozieł

Olimpiada chemiczna

laureat Marcin Kozieł

laureat Łukasz Jambor

I miejsce Karoliny Glanowskiej w III Wojewódzkim Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni

III miejsce szkoły w województwie w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO."

 

ROK SZKOLNY 1982/1983

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Dominika ....................

laureat Jolanta Suchecka

Olimpiada fizyczna

finalista Marek Lebiedzki

ROK SZKOLNY 1997/1998

 

Olimpiada chemiczna

laureat Katarzyna Glanowska

laureat Agnieszka Gryboś

Olimpiada matematyczna

finalistka Agnieszka Gryboś

Olimpiada chemiczna

laureat Katarzyna Glanowska (wyróżnienie na szczeblu centralnym)

IX miejsce w kraju w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 98" dla ucznia Michała Handzlika

Wojewódzki Konkurs Twórczości Technicznej Szkół Podstawowych

III miejsce Sylwia Wróbel (prace z mat. włókienniczych)

VI miejsce Kuba Jurczak (prace z mat. włókienniczych)

V miejsce Joanna Sporysz i Ewa Palichleb (haft)

IX miejsce Katarzyna Łukasik (haft)

II edycja konkursu "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

laureat Katarzyna Glanowska

 

Olimpiada chemiczna

finalista Jacek Gliwa

 

ROK SZKOLNY 1983/1984

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Monika Jaglarz

laureat Elżbieta Krzyścin

Olimpiada fizyczna

laureat Monika Jaglarz

laureat Jolanta Krzyścin

Olimpiada chemiczna

finalista Grzegorz Gładyś

 

ROK SZKOLNY 1984/1985

 

Olimpiada matematyczna

finalista Mariusz Bandoła

Wyróżnienie III stopnia dla chóru szkolnego w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella

 

ROK SZKOLNY 1998/1999

 

ROK SZKOLNY 1985/1986

 

Olimpiada polonistyczna

finalista Beata Smolik

Olimpiada matematyczna

finalista Mateusz Makuch

Olimpiada fizyczna

finalista Anna Ramenda

Olimpiada chemiczna

laureat Mateusz Makuch (III miejsce w eliminacjach centralnych)

laureat Aleksandra Kałużny

Olimpiada biologiczna

finalista Urszula Roman

finalista Mirosław Książek

I miejsce Michała Handzlika w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym"Kangur 99"

III miejsce w finale krajowym XIII Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

III edycja konkursu "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

laureat Urszula Roman

I miejsce w Wojewódzkim Zlocie PTSM  Szkolnego Koła Krajoznawczo - Turystycznego PTTK

 

ROK SZKOLNY 1987/1988

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Bożydar Mielnicki

Olimpiada matematyczna

laureat Piotr Dudoń

Olimpiada fizyczna

laureat Piotr Dudoń

Olimpiada wiedzy technicznej

laureat Dariusz Smolik

Wyróżnienie dla Agnieszki Kułagi w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

I miejsce w Pieszym Rajdzie Przyjaźni Polsko – Jugosłowiańskiej „TOMO”

V miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO”

 

ROK SZKOLNY 1988/1989

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Janusz Bujnicki

laureat Małgorzata Sikora

Olimpiada fizyczna

finalista Norbert Wowro

Olimpiada wiedzy technicznej

finalista Artur Kalamus

 

ROK SZKOLNY 1999/2000

 

Olimpiada chemiczna

laureat Bartłomiej Czechowicz

laureat Mirosław Książek

finalista Julia Świerkosz

Olimpiada biologiczna

laureat Urszula Roman

Olimpiada geograficzna

laureat Bartłomiej Czechowicz

Olimpiada polonistyczna

finalistka Magdalena Adamik

Olimpiada matematyczna

laureat Marzena Oleksy

Olimpiada fizyczna

finalista Michał Jastrzębski

finalista Mrosław Książek

IV miejsce na szczeblu wojewódzkim Kamila Jastrzębskiego w konkursie historycznym "Losy oręża i żołnierza polskiego"

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Europa" Michała Handzlika

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
    ul. Słowackiego 2
    34-100 Wadowice
  • tel/fax. sekretariat 33 82 331 62
    tel. kadry/księgowa 33 82 334 65

Galeria zdjęć