Stroik lub kartka świąteczna

REGULAMIN WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU
 NA STROIK LUB KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

Edycja Boże Narodzenie

Konkurs skierowany jest do uczniów w trzech kategoriach wiekowychklasy 0-3 SP, 4-6 SP oraz 7 - 8 SP - III Gim.

1. Celem konkursu jest:
    - kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia,
    - rozwijanie kreatywności, innowacyjności poprzez pobudzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży,
    - kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz rozwijanie zdolności manualnych uczniów,

- zwrócenie uwagi młodego człowieka na obecność seniorów wśród nas i pamięć o nich.
  2. Stroiki powinny być wykonane z naturalnych materiałów, takich jak: gałązki choinki, orzechy, suszone owoce, szyszki, kora, sztuczne igliwie, ozdoby zrobione z bibuły, papieru itp. Stroiki powinny być funkcjonalne, czyli takie którymi można udekorować mały stolik.
  3. Karki świąteczne należy wykonać w formacie max A5 , wg własnego projektu, dowolną techniką. Przy wykonaniu kartki prosimy o nieużywanie materiałów sypkich i kruchych.
  4. Konkurs ma charakter indywidualny. Prace grupowe nie będą brane pod uwagę!
  5. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do konkursu jedną kartkę i/lub jeden stroik.
  6. Do pracy konkursowej należy dołączyć karteczkę z danymi uczestnika konkursu: Imię i Nazwisko, Klasa.
  7. Prace należy przekazać do 10.12.2018 roku do p. Ewy Chmury lub p. Pauliny Sarapaty.
  8. Informacje dotyczące Konkursu oraz wyniki publikowane będą na stronie internetowej Szkoły.
  9. Oceny prac i wyboru zwycięzców dokona Jury złożone z przedstawicieli nauczycieli, wolontariuszy oraz Samorządu Uczniowskiego w terminie do 17.12.2018 roku.
  10. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na apelu świątecznym.
  11. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji oraz reklamacji.
  12. Prace nie będą zwracane ich autorom – zostaną przekazane mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Wadowicach wraz z życzeniami świątecznymi od całej społeczności szkolnej.
  13. Jury wybierze po jednej pracy z trzech kategorii wiekowych (uczniowie klas 0-3 SP, 4-6 SP oraz 7 - 8 SP - III Gim). Autorzy zwycięskich prac otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Istnieje możliwość przyznania wyróżnień.
  14. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w Konkursie prac niespełniających wymogów niniejszego Regulaminu.
  15. Zgłoszenie prac do Konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu i oświadczeniem, że prace zgłoszone do Konkursu zostały wykonane indywidualnie przez ucznia.

Organizatorzy: Opiekunowie Samorządu i Wolontariatu