Nawigacja

Osiągnięcia sportowe

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 1 - OD 2000r

GIMNAZJUM NR 2, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

GIM SPORT DZIEWCZĘTA

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe            II m

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              I m

Gminne Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego      III m

Gminne Zawody Pływackie                                II m - Grajny Karolina, Krzemień Kinga

Gminne Zawody Koszykówki                            II m

Gminne Zawody Piłki Siatkowej                        III m

Gminne Zawody Piłki Ręcznej                           II m

Gminne Zawody Piłki Nożnej                             II m

Gminne Zawody szachowe                                 II m

Gminne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic           I m

GIM SPORT CHŁOPCY

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe            III m - Szymon Grzybczyk

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              II m

Gminne Zawody Pływackie                                I m - Kacper Skoczylas, Kacper Hajduk

Gminne Zawody Koszykówki                            I m

Powiatowe Zawody Koszykówki                       I m

Rejonowe Zawody Koszykówki                         II m

Gminne Zawody Piłki Ręcznej                           II m

Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej                      II m

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe                 II m

Gminne Zawody Czwórboju LA                        II m

Gminne Zawody Piłki Nożnej                             III m

Gminne Zawody szachowe                                 II m

Gminne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic           I m

 

SP SPORT DZIEWCZĘTA

Gminne Zawody Pływackie                                III m

 

SP SPORT CHŁOPCY

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              I m

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe            III m - Karol Kozieł

Gminne Zawody Mini Koszykówki                    I m

Powiatowe Zawody Mini Koszykówki              III m

Gminne Zawody Czwórboju LA                        III m

Gminne Zawody Mini Piłki Nożnej                    I m

Powiatowe Zawody Mini Piłki Nożnej               II m

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej Halowej         III m

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

SPORT SP DZIEWCZĘTA

Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej                      II m

Powiatowe Zawody Koszykówki                       III m

 

SPORT SP CHŁOPCY

Gminne Zawody Piłki Nożnej                             I m

Gminne Zawody Koszykówki                            I m

Powiatowe Zawody Koszykówki                       III m

Gminne Zawody Piłki Ręcznej                            III m

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej Halowej         III m

Gminne Zawody Piłki Siatkowej                        III m

Gminne Zawody tenisa Stołowego                     II m

Powiatowe Zawody Pływackie         Styl klasyczny - Filip Kubiś - I m

Styl motylkowy - Kacper Skoczylas -                 I m

Zawody o Puchar Burmistrza Wadowic             II m dla SP 4

 

SPORT GIM DZIEWCZĘTA

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              III m

Gminne Zawody Koszykówki                            II m

Gminne Zawody Piłki Ręcznej                            II m

Powiatowe Zawody ALPS Piłki Siatkowej        III m

Gminne Zawody Czwórboju                               II m

Indywidualne Zawody Czwórboju                     III m Agnieszka Płonka

Bieg Solidarności                                                 II m Justyna Piwowarska

SPORT GIM CHŁOPCY

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              II m

Rejonowe Zawody Koszykówki                         II m

Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej                      II m

Gminne Zawody Piłki Nożnej                             III m

Powiatowe Zawody Pływackie w sztafecie        I m

Gminne Wiosenne Biegi Przełajowe                   III m

Gminne Zawody w Czwórboju                           III m

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

SPORT SP DZIEWCZĘTA

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              III m

Gminne Zawody Mini Piłki Koszykowej            II m

Gminne Zawody Mini Piłki Nożnej                    I m

Gminne Biegi Przełajowe                                    II m

 

SPORT SP CHŁOPCY

Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej              III m

Gminne Zawody Mini Piłki Koszykowej            I m

Gminne Zawody Mini Piłki Nożnej                    III m

Bieg Solidarności                                                 III m

Gminne Biegi Przełajowe                                    II m

 

 

SPORT GIM DZIEWCZĘTA

Gminne Zawody Piłki Nożnej                             II m

Gminne Zawody Koszykówki                            II m

Gminne Zawody Piłki Ręcznej                            II  m

Powiatowe Biegi Przełajowe                               Finał wojewódzki – Izabela Master

Sztafetowe Biegi Przełajowe II m w gminie

IV m w powiecie

Bieg Solidarności                                                 III m

 

SPORT GIM CHŁOPCY

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              I m

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej Halowej         I m

Rejonowe Zawody Koszykówki                         II m

Powiatowe Zawody Koszykówki                       I m

Gminne Zawody Koszykówki                            I m

Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej                      II m

Gminne Zawody Piłki Ręcznej                            I m

Gminne Zawody Piłki Nożnej                             I m

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej                        II m

Bieg Solidarności                                                 I m

Sztafetowe Biegi Przełajowe I m w gminie

III m w powiecie

 

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

SPORT SP DZIEWCZĘTA

Rejonowe Zawody Piłki Nożnej Halowej           II m

Powiatowe Zawody Mini Piłki Siatkowej           IV m

Wojewódzkie Zawody Mini Piłki Koszykowej  IV m

Gminne Zawody Minii Piłki Ręcznej                  II m

Powiatowe Zawody Biegów Przełajowych        IV m

Rejonowe Zawody w Czwórboju                       IV m

Gminne Zawody  Mini Piłki Nożnej „7”             I m

Powiatowe Biegi Przełajowe                               III m – Zuzanna Harańczyk

Powiatowe Zawody Pływackie         Styl klasyczny – I m – Kinga Krzemień

Styl grzbietowy – II m – Wiktoria Romańska

Styl Motylkowy – III m – Adrianna Cierpiałek

SPORT SP CHŁOPCY

Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej              III m

Powiatowe Zawody Szachowe                           IV m

Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej                IV m

Powiatowe Zawody Mini Piłki Koszykowej       IV m

Gminne Zawody Mini Piłki Ręcznej                   II m

Powiatowe Zawody Biegów Przełajowych        VI m

Rejonowe Zawody w czwórboju                        VI m

Gminne Zawody Piłki Nożnej „7”                      III m

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe       IV m – Maciej Jędrzejowski

Powiatowe Zawody Pływackie         Styl Klasyczny – I m – Filip Kubiś

Styl motylkowy – I m – Kacper Skoczylas

Współzawodnictwo Sportowe o tytuł „Najwszechstronniej usportowionej szkoły Gminy Wadowie 2011/2012”                                                                             II m

SPORT GIM DZIEWCZĘTA

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              III m

Gminne Zawod7y Tenisa Stołowego                  IIIm

Gminne Zawody Piłki Siatkowej                        III m

Gminne Zawody Koszykówki                            II m

Gminne Zawody Piłki Ręcznej                            II m

Gminne Zawody Piłki Nożnej „7”                      I m

Powiatowe Biegi Przełajowe                               IV m – Izabela Master

Powiatowe Zawody Pływackie                           I m – Dominika Ogiegło

SPORT GIM CHŁOPCY

Wojewódzkie Zawody Piłki Nożnej Halowej     I m

Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej                   II m

Rejonowe Zawody Koszykówki                         II m

Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej                      II m

Rejonowe Zawody Piłki Nożnej „6”                   II m

Powiatowe Zawody Pływackie         Styl motylkowy – I m – Konrad Prus

Styl klasyczny – II m – Bartosz Graca

Styl dowolny – IV m – Jakub Jamróz

 

II Bieg Solidarności – Wadowickimi Śladami Błogosławionego Jana Pawła II     I m

 

Współzawodnictwo Sportowe o tytuł „Najwszechstronniej usportowionej szkoły Gminy Wadowice 2011/2012”                                                                             I m

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

SPORT SP DZIEWCZĘTA

Powiatowe Zawody Koszykówki                       II m

Rejonowe Zawody Koszykówki                         III m

Wojewódzkie Zawody Orlik Basketmania         II m

Powiatowe Zawody w Pływaniu Sztafetowym  II m

Powiatowe Zawody "Najsprawniejszy uczeń"    I m

Powiatowe Biegi Przełajowe                               Zuzanna Harańczyk - VI m (finalista w województwie)

Powiatowe Zawody Pływackie         Styl klasyczny - Dominika Ogiegło- I m

Kinga Krzemień - II m

Styl dowolny - Adrianna Cierpiałek - IV m

SPORT SP CHŁOPCY

Ogólnopolski Turniej "Z podwórka na stadiony"     IX m w województwie

Gminne Zawody Piłki Nożnej Halowej              II m

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej "7"                  III m

Powiatowe Zawody Koszykówki                       II m

Powiatowe Biegi Przełajowe                               V m - udział w finale wojewódzkim

Powiatowe Zawody "Najsprawniejszy uczeń"    I m - Tomasz Rajda

Powiatowe Zawody Pływackie                           Styl dowolny - Roch Drapa - IV m

 

SPORT GIM DZIEWCZĘTA

Indywidualne Biegi Przełajowe        Magdalena Gregorarz - I m - powiat

II m województwo

Powiatowe zawody "O Najsprawniejszego ucznia" I m - Magdalena Gregorarz

"Bieg Papieski"                                                    I m Magdalena Gregorarz

Powiatowe Zawody Pływackie         Styl dowolny- Emilia Stanek  - I m

Styl motylkowy - Dominika Wiktor - I m

Styl grzbietowy - Monika Matejko - III m

SPORT GIM CHŁOPCY

Powiatowe Zawody Piłki Nożnej Halowej         II m

Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej                      II m

Powiatowe Zwody Koszykówki                         I m

Powiatowe Zawody Pływania Sztafetowego     I m

Rejonowe Zawody Koszykówki                         II m

Powiatowe Biegi Przełajowe III m Szymon Tutaj (finalista wojewódzki)

IV m Piotr Hydzik (finalista wojewódzki)

 

"Bieg Papieski"           I m Piotr Hydzik

III m Szymon Tutaj

Powiatowe Zawody Pływackie         Styl motylkowy - Piotr Hydzik - I m

Styl dowolny - Rafał Handzlik - I m

Styl klasyczny - Bartek Graca - II m

Jan Graca - III m

Styl grzbietowy - Wiktor Potoczny - II m

II m w gminie za osiągnięcia sportowe dla Gimnazjum nr 2

 

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

GIM

SPORT GIM CHŁOPCY

Powiatowe Biegi Sztafetowe                              I m

Powiatowe Zawody w Piłce ręcznej                   I m

Powiatowe zawody piłki koszykowej                 I m

Rejonowe zawody piłki koszykowej                   I m

Wojewódzkie zawody piłki koszykowej             III m

Powiatowe zawody piłki nożnej                          II m

Wojewódzkie zawody Piłki Nożnej Coca Col Cup  IV m

Wojewódzkie zawody pływackie - styl motylkowy Piotr Hydzik - VI m

Indywidualne Biegi Przełajowe        Szymon Tutaj - XV m w województwie

Piotr Hydzik - XVII m w województwie

Powiatowe zawody Sztafety Przełajowej           I m

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic I m

 

SPORT GIM DZIEWCZĘTA

Powiatowe zawody w piłce ręcznej                    II m

Powiatowe zawody Zespołów Tanecznych "Cheerleaders" I m

Wojewódzkie zawody pływackie - styl klasyczny   X m - Dominika Dyduch

XVI m - Magdalena Gregorarz

Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe            XIV m - Magdalena Gregorarz

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic I m

SPORT SP CHŁOPCY

Wojewódzkie zawody Piłki Nożnej "Z podwórka na stadiony"      IX m

Rejonowe Zawody Piłki Nożnej Halowej           II m

Rejonowe Zawody Piłki Koszykowej                 II m

Powiatowe zawody Piłki Ręcznej                       III m

Powiatowe zawody w sztafecie wiosennych biegów przełajowych            III m

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic  II m

SPORT SP DZIEWCZĘTA

Ogólnopolskie Zawody Piłki Nożnej dziewcząt Orange Cup - turniej 11-latków  IX m w  województwie

Powiatowe zawody piłki koszykowej                 II m

Wojewódzkie zawody w pływaniu stylem klasycznym       IV m - Dominika Ogiegło

Powiatowe zawody Zespołów Tanecznych "Cheerleaders" II m

Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe            XXX m Izabela Master

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

SPORT GIM DZIEWCZĘTA

Powiatowe zawody piłki koszykowej I m

Gminne zawody piłki koszykowej I m

Wojewódzkie zawody piłki koszykowej VI m

VII Mistrzostwa Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic I m

Jesienne Biegi Przełajowe

I m - Magdalena Gregorarz

II m - Justyna Dyrcz

IX Sokoli Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt im. J. Bernasia II m

Gminne zawody piłki nożnej halowej I m

Powiatowe zawody piłki nożnej halowej II m

Powiatowe zawody pływackie - sztafety I m

Powiatowe zawody piłki ręcznej I m

Gminne zawody piłki ręcznej I m

Wiosenne Biegi Przełajowe I m gmina II m powiat

Zawody Narciarstwa Alpejskiego II m - Adrianna Jończyk

SPORT GIM CHŁOPCY

Powiatowe zawody pływackie I m

VII Mistrzostwa Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic I m

Jesienne Biegi Przełajowe II m Konrad Mamcarczyk

Gminne zawody piłki nożnej halowej I m

Powiatowe zawody piłki nożnej halowej III m

Powiatowe zawody piłki koszykowej I m

Gminne zawody piłki koszykowej I m

Rejonowe zawody piłki koszykowej II m

Powiatowe zawody piłki ręcznej II m

Gminne zawody piłki ręcznej I m

Powiatowe zawody szachowe I m Maciej Bik

Zawody Narciarstwa Alpejskiego Mistrz Powiatu - Maciej Gracjasz

PUCHAR BURMISTRZA WDOWIC - EWY FILIPIAK DLA GIMNAZJUM NR 2 W WADOWICACH ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA W SPORTOWEJ RYWALIZACJI MIĘDZYSZKOLNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

SPORT SP DZIEWCZĘTA

Powiatowe zawody pływackie sztafeta II m

Powiatowe zawody Unihokej III m

IX Sokoli Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt im. J. Bernasia II m

SPORT SP CHŁOPCY

Rejonowe zawody w Mini Piłki Nożną Halową I m

Powiatowe zawody w Mini Piłki Nożną Halową     I m

Gminne zawody w Mini Piłki Nożną Halową     I m

Wojewódzkie zawody w Mini Piłki Nożną Halową VI m

Gminne zawody Mini Piłki Siatkowej                 I m

Rejonowe zawody w Mini Piłki Koszykowej     II m

Powiatowe zawody w Mini Piłki Koszykowej   I m

Gminne zawody w Mini Piłki Koszykowej         Im

Powiatowe zawody Unihokej                             III m

Gminne zawody Piłki ręcznej                              I m

Powiatowe zawody Piłki ręcznej                         III m

Powiatowe zawody pływackie sztafeta              II m

Rejonowe zawody Piłki nożnej Coca Cola Cup  I m

 

PUCHAR BURMISTRZA WDOWIC - EWY FILIPIAK DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4  W WADOWICACH ZA ZAJĘCIE II MIEJSCA W SPORTOWEJ RYWALIZACJI MIĘDZYSZKOLNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

SPORT GIM DZIEWCZĘTA

Jesienne Biegi Przełajowe

Justyna Dyrcz - I m w powiecie

X m w województwo

Powiatowe zawody piłki siatkowej III m

Powiatowe zawody piłki koszykowej III m

Powiatowe zawody piłki ręcznej III m

Wiosenne Biegi Przełajowe III m powiat

VI Mistrzostwa Gimnazjalistów o Puchar Burmistrza Wadowic w Pływaniu I m

SPORT GIM CHŁOPCY

Jesienne Biegi Przełajowe

Konrad Mamcarczyk - IV m

Damian Dybeł - V m

Zawody powiatowe Futsal III m

Powiatowe zawody piłki koszykowej I m

Wojewódzkie  zawody piłki koszykowej II m

Powiatowe zawody piłki ręcznej V m

VI Mistrzostwa Gimnazjalistów o Puchar Burmistrza Wadowic w Pływaniu I m

Wiosenne Biegi Przełajowe VI m powiat

PUCHAR BURMISTRZA WDOWIC - EWY FILIPIAK DLA GIMNAZJUM NR 2 W WADOWICACH ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA W SPORTOWEJ RYWALIZACJI MIĘDZYSZKOLNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

SPORT SP DZIEWCZĘTA

Jesienne Biegi Przełajowe

Agnieszka Ptak - VI m powiat

Powiatowe zawody mini piłki ręcznej II m

Wiosenne Biegi Przełajowe II m powiat

V Mistrzostwa Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Wadowic II m

SPORT SP CHŁOPCY

Powiatowe zawody mini piłki nożnej V m

Zawody powiatowe Futsal III m

Powiatowe zawody mini piłki koszykowej I m

Wojewódzkie zawody mini piłki koszykowej III m

Powiatowe zawody mini piłki ręcznej II m

Wiosenne Biegi Przełajowe V m powiat

V Mistrzostwa Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Wadowic II m

Finał Igrzysk Młodzieży Powiatu Wadowickiego w kategorii najsprawniejszy uczeń I m

PUCHAR BURMISTRZA WDOWIC - EWY FILIPIAK DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4  W WADOWICACH ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA W SPORTOWEJ RYWALIZACJI MIĘDZYSZKOLNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

SPORT GIM

Wojewódzkie Zawody w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych

Finaliśći: Małgorzata Pływacz (IVm); Justyna Dyrcz (Xm); Adrianna Jończyk;

Rafał Pietruszka (Xm), D.Knawa, B. Byrski, M. Ruła

Sztafeta: R.Pietruszka, D.Knawa, M.Ruła, M. Niechaj, A.Kosińki, M.Gracjasz, R. Czech

V Mistrzostwa Gimnazjalistów o Puchar Burmistrza Wadowic

Małgorzata Pływacz – I m 50 m styl grzbietowy;

I m 50 m styl klasyczny;

I m 25 m styl klasyczny;

Martyna Malec II m 50 m styl dowolny

Patrycja Bizoń III m 50 m styl grzbietowy

II m sztafeta: Martyna Malec, Aleksandra Kunowska, Gabriela Ruła, Patrycja Bzioń

Rafał Pietruszka – I m 25 m stylem dowolnym

I m 50 m stylem dowolnym

100 m stylem dowolnym

Damian Knawa – III m 25 m stylem dowolnym

Marcin Ruła III m 50 m stylem grzbietowym

IIm sztafeta: D.Knawa, M. Ruła, M.Gracjasz, A. Sobieszczyk

DZIEWCZĘTA

I m w zawodach gminnych piłki ręcznej

III m w zawodach powiatowych piłki ręcznej

IV m w zawodach gminnych piłki siatkowej

V m w zawodach powiatowych piłki siatkowej

II m w zawodach im. J.Bernasia piłki siatkowej

CHŁOPCY

Im w miejsko-gminnych piłki ręcznej

IV m w powiatowych piłki ręcznej

I m w miejsko-gminnych piłki koszykowej

IIIm w powiatowych piłki koszykowej

I m w Finale Wojewódzkim Parafialnych Klubów Sportowych w koszykówce

Biegi przełajowe

Justyna Dyrcz – I m w gminie; I m w powiecie; X m w województwie

Sztafetowe Biegi Przełajowe

 I m gmina

VI m powiat

SPORT SP

Zawody Mini Piłki Koszykowej

II m w gminie dziewczęta

III m w powiecie dziewczęta

I m w gminie chłopcy

I m w powiecie chłopcy

II m w rejonie chłopcy

Zawody Mini Piłki Ręcznej

IV m w powiecie dziewczęta

I m w gminie chłopcy

II m w powiecie chłopcy

Zawody Mini Piłki Siatkowej

II m w gminie dziewczęta

Zawody Mini Piłki Nożnej

I m w gminie  - piłka halowa

III m powiat – piłka halowa

I m w gminie „siódemek”

IV m w powiecie „siódemek”

Mistrzostwa Szkół w Piłce Nożnej Kraków

Im klasy V

II m klasy VI

Mistrzostwa Szkół w Gimnastyce III m

V Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Wadowic V m

Olimpiada Młodzieży o Puchar Starosty I m

Biegi Przełajowe

I m w powiecie Magdalena Gregorarz

IV m w powiecie Wojciech Płonka

Sztafeta:

V m w powicie dziewczęta

IV m w powicie chłopcy

 

 

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic: gimnazjum

·II miejsce sztafeta

III miejsce 100 m stylem zmiennym - Martyna Malec

·III miejsce 50 m stylem grzbietowym - Gabriela Ruła

szkoła podstawowa

·II miejsce dużynowo - Emilia Satnek - najlepsza zawodniczka turnieju

Wojewódzkie Zawody w Pływaniu - finalistki: Joanna Kubiś, Martyna Malec, Gabriela Ruła Paulina Bandoła

Wojewódzki Turniej Szachowy - finalista Jakub Drzazga

 

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

Mistrzostwo województwa małopolskiego w koszykówce (GIMNAZJADA)

II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Wadowic

(Małgorzata Pływacz zdobywa 3 złote medale!)

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

XVII miejsce w Międzynarodowych Zawodach Łuczniczych Małgorzaty Pływacz

III miejsce w Międzyszkolnych  Zawodach Pływackich o puchar Burmistrza Wadowic gimnazjum i szkoły podstawowej

VII miejsce drużynowo w finale małopolskim tenisa stołowego

 

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o  Puchar Burmistrza Wadowic

IV miejsce w województwie  w piłce koszykowej chłopców

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

III miejsce w Małopolsce w Wojewódzkim Finale Koszykówki Chłopców

IV miejsce - finał wojewódzki w tenisie indywidualnie- Mariusza Opyrchała

Finalistka biegów przełajowych na szczeblu wojewódzkim- Karolina Kardasz

 

 

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 od 1965r.

ROK SZKOLNY 1968/1969

VI miejsce młodzików dziewcząt w finale wojewódzkim Mistrzostw Koszykówki

 

ROK SZKOLNY 1970/1971

II miejsce w województwie w piłce koszykowej i ręcznej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1971/1972

III miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1972/1973

Zdobycie Pucharu Przechodniego im. Michałowskiego w piłce koszykowej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1975/1976

I miejsce w Turnieju o Puchar im. Michałowskiego w piłce koszykowej chłopców

III miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1976/1977

 

I miejsce w województwie w mini siatkówce dziewcząt

II miejsce w  województwie w mini koszykówce chłopców

 

ROK SZKOLNY 1977/1978

I miejsce w województwie w mini koszykówce chłopców

(najlepszy koszykarz turnieju  - Wojciech Banaś)

 

ROK SZKOLNY 1978/1979

II miejsce w województwie w mini koszykówce chłopców

 

ROK SZKOLNY 1979/1980

V Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży:

·I miejsce w piłce koszykowej chłopców

·I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

·IV miejsce w piłce ręcznej dziewcząt

·IV miejsce w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce w piłce nożnej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1980/1981

II miejsce w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w województwie w piłce siatkowej chłopców

Uzyskanie odznaki "Za zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej"(Zarząd Główny SZS w Warszawie)

 

ROK SZKOLNY 1981/1982

I miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców

IV miejsce w województwie w piłce ręcznej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1982/1983

II miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców

V miejsce w województwie w piłce koszykowej dziewcząt

V miejsce w województwie w piłce ręcznej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1983/1984

II miejsce w IX Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pilce koszykowej chłopców

I miejsce w turnieju mini koszykówki chłopców w województwie

 

ROK SZKOLNY 1984/1985

X Jubileuszowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej :

I miejsce w piłce koszykowej chłopców

·IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

· IV miejsce w piłce ręcznej dziewcząt

 

ROK  SZKOLNY 1985/1986

I miejsce w XI Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej- chłopcy

III miejsce w Zawodach Strefowych w piłce koszykowej – chłopcy

(szkoła reprezentowała woj. bielskie)

 

ROK SZKOLNY 1986/1987

XI miejsce szkoły w wojewódzkich Biegach Przełajowych

XI miejsce w  Wojewódzkim Wieloboju Sprawnościowym klas VI

V miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców

 

ROK SZKOLNY 1987/1988

V miejsce drużyny chłopców w piłce koszykowej w województwie

I miejsce drużyny chłopców piłce koszykowej w XIII Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

I miejsce w zawodach Makroregionu Śląskiego w piłce koszykowej

 

ROK SZKOLNY 1988/1989

II miejsce w finale XIV Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców

VI miejsce w finale XIV Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 1989/1990

III miejsce w XV Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

XII miejsce Katarzyny Dudoń w XV Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – biegi przełajowe

 

ROK SZKOLNY 1990/1991

II miejsce drużyny piłki koszykowej w Makroregionie Śląskim i zakwalifikowanie się do finałów ogólnopolskich

II miejsce Wojciecha Ramendy w  województwie w tenisie stołowym

 

ROK SZKOLNY 1991/1992

I miejsce chłopców  w biegu Powsinogi Beskidzkie – klasyfikacja szkół podstawowych

II miejsce dziewcząt w biegu Powsinogi beskidzkie – klasyfikacja szkół podstawowych

 

ROK SZKOLNY 1992/1993

II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa (chłopcy)

 

ROK SZKOLNY 1993/1994

X miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych – Monika Jędrzejowska

XXVII miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych – Mariusz Szczerkowski

II miejsce w  województwie dla Łukasza Wójcika i Jakuba Mastka w tenisie stołowym

VI miejsce w Makroregionie Śląskim dla Łukasza Wójcika i Jakuba Mastka w tenisie stołowym

I miejsce w zawodach półfinałowych XIX Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej

 

ROK SZKOLNY 1994/1995

I miejsce drużynowo w biegu Powsinogi Beskidzkie i Puchar Szkól Podstawowych

XI miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych  - Magdalena Radwan

XIV miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych – Grzegorz Radwan

III miejsce  szkoły podstawowej w Wojewódzkim Finale Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

III miejsce w XX Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców w piłce koszykowej

IV miejsce w Makroregionie Śląskim w piłce koszykowej

 

ROK SZKOLNY 1995/1996

 

Osiągnięcia Klubu Sportowego "CZWÓRKA":kategoria kl. V-VI

·I miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców

·IV miejsce w województwie w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce w piłce koszykowej w MakroregionieŚląskim chłopców

VII miejsce w CZWÓRBOJU LA w województwie chłopcówkategoria kl. VII-VIII

·I miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców

·II miejsce w województwie w piłce ręcznej dziewcząt

·IV miejsce w Makroregionie Śląskim w piłce ręcznej dziewcząt

·IV miejsce w Makroregionie Śląskim w piłce koszykowej dziewcząt

Indywidualne Biegi Przełajowe - finał wojewódzki:

laureat Magdalena Radwan

laureat Sylwia Zmysłowska

laureat Kamil Chotowy

I miejsce drużynowe w XVI Biegu Powsinogi

VII miejsce w XVIII Międzynarodowym Turnieju Mini Koszykówki Chłopców Kraków 96

Makroregionalne Mistrzostwa Szkół Podstawowych

I miejsce w mini koszykówce chłopców rocznik 1984 – 1985

IV miejsce w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 1982 - 1983

II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Podstawowych Województwa Bielskiego

VII miejsce w finale ogólnopolskim mini koszykówki w Warszawie

II miejsce w województwie w piłce koszykowej dziewcząt rocznik 1982-1983

II miejsce w województwie w piłce koszykowej chłopców rocznik 1982-1983

I miejsce w województwie w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 1982-1983

I miejsce w województwie w mini koszykówce chłopców rocznik 1984 -1985

IV miejsce w województwie w mini piłce ręcznej chłopców 1984-1985

VI miejsce w województwie w czwórboju lekkoatletycznym chłopców rocznik1984 - 1985

II miejsce w lidze klas IV okręgu krakowskiego

V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Mini Kosza Zima 97

 

ROK SZKOLNY 1997/1998

II miejsce w województwie w piłce koszykowej rocznik 1983

I miejsce w województwie w piłce koszykowej rocznik 1985

I miejsce w piłce koszykowej w Makroregionie Śląskim rocznik 1985

XIII miejsce w XX Festiwalu Minibasket Kraków 98

II miejsce wlidze kl.V okręgu krakowskiego

I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Minibasketu  w Wiedniu

Wicemistrzostwo Polski Pawła Wojtyłki i Rafała Krupki na Mistrzostwach Polski Seitedo Karate Juniorów w swoich kategoriach

 

ROK SZKOLNY 1998/1999

II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym w Wojewódzkim Finale Rejonowym dziewcząt z kl. V-VI

III miejsce w drużynowych zawodach lekkoatletycznych w Wojewódzkim Finale Rejonowym chłopców kl. VII-VIII

I miejsce w piłce koszykowej w Wojewódzkich Zawodach Rejonowych chłopcow kl.VII-VIII

III miejsce w piłce koszykowej w Małopolskim Wojewódzkim Finale chłopców kl.VII-VIII

 

ROK SZKOLNY 1999/2000

II miejsce w Małopolsce w piłce koszykowej chłopców

XIV miejsce wTurnieju SCANIA CUP 2000 w Szwecji

Puchar Burmistrza Limanowej  w koszykówce

Puchar Zarządu Szkolnego Związku Sportowego w Wadowicach

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
    ul. Słowackiego 2
    34-100 Wadowice
  • tel/fax. sekretariat 33 82 331 62
    tel. kadry/księgowa 33 82 334 65

Galeria zdjęć