Spotkanie uczestników Projektu

15.03.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie uczestników projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach. Wzięli  w nim udział nauczyciele, biorą udział w projekcie: Jerzy Rajda, Marcin Ceremuga, Karol Habrzyk, Paulina Sarapata, Iwona Blarowska. Jan Kraska. Radosław Zieliński  jest obecnie na kursie językowym w Irlandii.
Na spotkaniu Marcin Ceremuga, Karol Habrzyk, Paulina Sarapata, Iwona Blarowska przestawili swoje indywidualne sprawozdanie uczestników projektu przygotowane przez gminnych koordynatorów projektu. W sprawozdaniach tych są ujęte wszystkie sprawy formalne, które powinien uczestnik zrealizować oraz wszystkie inne zobowiązania wynikające z umów jakie podpisali uczestnicy projektu.
Wszystkie sprawozdania zostały wnikliwie przeanalizowane pod kontem wypełnienia zobowiązań oraz ich udokumentowania, ewentualne nieścisłości zostały uzupełnione lub poprawione a gotowe sprawozdania zostały wydrukowane i oddane koordynatorowi szkolnemu – Jerzemu Rajdzie.
Na spotkaniu zostały przestawione inicjatywy które jeszcze będą realizowane w ramach projektu przez naszych nauczycieli takie jak: wycieczki zagraniczne z uczniami, wymiana zagraniczna z miastem partnerskim, gminny konkurs językowy, festyn szkolny, konferencja dla nauczycieli w-f, dalsze publikacje artykułów i scenariuszy-konspektów lekcji.