Nawigacja

Nauczyciele

DYREKCJA

Elżbieta Kowalczyk

biologia, przyroda

Frączek Mirosława

matematyka

Zadora Stanisław

geografia

NAUCZYCIELE

 

Barbara Barańska

eduk. wczesnoszkolna    I - III

Adrianna Kowalczyk

eduk. wczesnoszkolna    I - III

Kobierska Ewa

eduk. wczesnoszkolna    I - III

Kupiec Dorota

eduk. wczesnoszkolna    I - III

Rychlik Aneta

eduk. wczesnoszkolna    I - III

Szukalska Edyta

eduk. wczesnoszkolna   I - III, oligofrenopedagog

Błasiak-Warchał Małgorzata

eduk. wczesnoszkolna   I - III, oligofrenopedagog, bibliotekarz

Skupień Izabela

eduk. wczesnoszkolna    I - III, surdopedagog

Zielińska Joanna  eduk. wczesnoszkolna     I- III, oligofrenopedagog
Znamirowska Monika eduk. wczesnoszkolna      I-III, oligofrenopedagog

Warchał Elżbieta

eduk. wczesnoszkolna    I - III, bibliotekarz, oligofrenopedagog

Knapczyk Małgorzata

j. polski

Krauzowicz Renata

j. polski, oligofrenopedagog

 Zielińska Agnieszka

j. polski

Trela Elżbieta

j. polski

Stankowska Ewa   j. polski, oligofrenopedagog

Wcisło Grzegorz

j. polski, logopeda

Grzybczyk Lucyna

matematyka

Marta Wątroba

matematyka 

Szpila Danuta

matematyka

Tomasik Anna

matematyka, oligofrenopedagog

Wysogląd-Jerdanek Elżbieta

matematyka

Blarowska Iwona

j. angielski, chemia

Jończy Aleksandra

j. angielski

Kamińska Julita

j. angielski

Sarapata Paulina

j. angielski

 Studnicka Justyna 

j. niemiecki

Kmiecik Joanna

j. niemiecki

Korytkowska - Sikora Agata                j. niemiecki

Pływacz Barbara

historia, wos

Rajda Anna

historia, wos

Kozłowska Maria

geografia, wf,

Kwaśniak Anna

biologia, przyroda, oligofrenopedagog

Piech Elżbieta

przyroda, wdżr

Kraska Jan

chemia, 

Rajda Jerzy

fizyka, informatyka

Dybeł Marian

informatyka, technika

Rybarz Ewa

plastyka, technika, zaj. artystyczne

Radosław Zieliński

muzyka, zaj. artystyczne

Ceremuga Marcin

w - f

Habrzyk Karol/

w -f

Sulikowska Monika

w-f, rehabilitacja

Sulikowski Marcin

w-f

Chmura Ewa

religia

s.Samuela/ Małgorzata Oknińska

religia

Książek Józef

eduk. dla bezpieczeństwa, 

Brzeźniak Małgorzata

biblioteka

Gawlik Ewa                  biblioteka

Mazgaj Aneta

pedagog, oligofrenopedagog

Prus Aneta

psycholog, doradztwo zawodowe

ŚWIETLICA

Dura Agnieszka

wych. świetlicy, wdżr

Dyrcz Iwona

wych. świetlicy, oligofrenopedagog

Widlarz Anna

wych. świetlicy

Wojtanek Marzena

wych. świetlicy

Winter Magdalena               wych. świetlicy

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Moskała Jolanta

oddz. przedszkolny -0-1

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
    ul. Słowackiego 2
    34-100 Wadowice
  • tel/fax. sekretariat 33 82 331 62
    tel. kadry/księgowa 33 82 334 65

Galeria zdjęć