• Z okazji świąt nasi młodsi uczniowie również przygotowali niespodziankę - aniołki na choinkę. Pięknie ozdobione aniołki zostały wręczone mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez s. Nazaretanki. Ta mała niespodzianka sprawiła wiele radości obdarowanym.
    05.02.2021 09:26 | więcej »
  • NIESPODZIANKA DLA MIESZKAŃCÓW DPS-U

W tym wyjątkowym okresie przedświątecznym, uczniowie naszej szkoły przygotowali również upominki dla mieszkańców DPS- u przy ulicy Parkowej oraz przy ulicy Pułaskiego w Wadowicach. W małych paczuszkach znalazły się kartki z życzeniami, aniołki, bańki, choinki, kalendarze, małe żłóbki i stroiki. Wszystkie prezenty zostały przekazane na ręce Dyrektorów obu placówek.

23.12.2020 14:12 | więcej »
  • ŻYCZENIA DLA EMERYTÓW

ŻYCZENIA DLA EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY

Przedświąteczny czas jest co roku bardzo pracowity dla wolontariuszy. Staramy się pamiętać o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia i naszej pamięci. W tym roku po raz pierwszy nie mogliśmy zaprosić na świąteczne spotkanie emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły. Ale nie zapomnieliśmy o nich. Z myślą o nich przygotowaliśmy piękne kartki świąteczne wraz z życzeniami. Chcemy ich zapewnić o naszej pamięci i życzliwości.

23.12.2020 14:08 | więcej »
  • KARTKA DLA SENIORA

Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia nie zapomnieliśmy  o ludziach starszych i samotnych. Wzięliśmy udział w akcji „Kartka dla Seniora” zorganizowanej przez MOPS w Wadowicach. Uczniowie naszej szkoły wykonali przepiękne kartki w różnych programach komputerowych. Wydrukowane kartki wraz z życzeniami zostały przekazane Seniorom z gminy Wadowice.

23.12.2020 14:01 | więcej »
  • Dar serca dla „Rafałków”

W okresie przedświątecznym, w domach, grupa wolontariuszy z naszej szkoły przygotowywała upominki dla niepełnosprawnych członków wspólnoty „Rafałki”. Od dawna nasza młodzież angażuje się w organizacje spotkań tej wspólnoty. W tym roku uczniowie własnoręcznie przygotowali żłóbeczki, które napełnili siankiem, a w środku położyli maleńkiego Jezusa. Taki mały, ale jakże piękny i wymowny prezent zapakowali wraz z przygotowanymi kartkami świątecznymi i kalendarzem z naszą Bazyliką.

Okazja do wręczenia świątecznego upominku i złożenia życzeń nadarzyła się 16 grudnia 2020 r, kiedy to wspólnota „Rafałki” miała Mszę Św. w Wadowickiej Bazylice. Upominki zostały wręczone z pomocą św. Mikołaja. Dzięki naszym wolontariuszom, święta w domu „Rafałków” będą radosne.

23.12.2020 13:54 | więcej »