Spotkanie organizacyjne - styczeń

30.01.2018r. odbyło się kolejne spotkanie uczestników projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach. Wzięli  w nim udział wszyscy nauczyciele, którzy są w projekcie: Jerzy Rajda, Marcin Ceremuga, Karol Habrzyk, Radosław Zieliński, Paulina Sarapata, Iwona Blarowska. Jan Kraska jest obecnie na kursie językowo-metodycznym w Wielkiej Brytanii.

Na spotkaniu Pan Marcin Ceremuga przestawił sprawozdanie z Turnieju Wiedzy i umiejętności z piłki nożnej związanego z klubami ligi angielskiej i hiszpańskiej. Szczegółowe sprawozdanie wraz ze zdjęciami zostanie opublikowane w późniejszym terminie.

Panie Iwon Blarowska i Paulina Sarapata przekazały informację o planowanym Konkursie Wiedzy o krajach anglo i niemiecko – języcznych. Patronatem konkursu jest Burmistrza Wadowic i odbędzie się 27 kwietnia 2018r. Dedykowany jest zarówno do uczniów szkół podstawowych jak i gimnazjów. Szczegółowy regulamin i zakres materiałów zostanie przesłany do szkół  w najbliższym czasie.

Nauczyciele przekazali również koordynatorowi szkolnemu Jerzemu Rajdzie zestawienie swoich dotychczasowych działań/inicjatyw. Koordynator przypomniał jeszcze raz jakie mają zobowiązania wobec projektu wynikające z umów podpisywanych z dyrektorem szkoły – omawiane one będą na spotkaniu dyrektorów i koordynatorów szkół biorących udział w projekcie 31.01.2018r w Urzędzie Gminy Wadowice.