Wysyłamy listy do Hiszpanii

W dniu drugiego marca uczniowie klas piątych SP Nr 4 w Wadowicach biorący udział w projekcie „Pen Friends Project” zakończyli pisanie listów w języku angielskim do swoich rówieśników z Hiszpanii. Zaadresowali koperty i ozdobili je kolorowymi znaczkami.

W listach pisali o sobie, rodzinie, swoim miejscu zamieszkania oraz swoich zainteresowaniach. Zadali wiele pytań na które nasuneły się po przeczytaniu listów otrzymanych wczesniej od swoich kolegów i koleżanek z Hiszpanii i liczą na szczegółowe odpowiedzi.

Pani Iwona Blarowska – opiekun projektu – umieściła listy uczniów w zbiorczej kopercie i wysłała pod adres zaprzyjaźnionej szkoły w miejscowości Vilanova del Cami.

Piątoklasiści pisali swoje listy z dużym zaangażowaniem i już nie mogą doczekać się odpowiedzi od swoich hiszpańskich, korespondencyjnych przyjaciół.