„Volleyball team”

LEKCJA POKAZOWA w SP4

„Volleyball team”

W dniu 2.03.2018 roku w Szkole Podstawowej numer 4 odbyła się lekcja pokazowa klasy 6b.Tematyką lekcji było tworzenie zwycięskiego zespołu, doskonalenie umiejętności siatkarskich oraz praca w grupach która miała za zadanie integracje i nabywanie nowych umiejętności potrzebnych przy współtworzeniu idealnej drużyny. Podczas lekcji można było zaobserwować różne ćwiczenia techniczne przedstawiane metodą pokazu oraz opisu słownego.

Oprócz ćwiczeń i zadań, uczniowie musieli opanować słownictwo którym posługują się komentatorzy w czasie rozgrywanych meczy międzynarodowych. Jest to oczywiście język angielski tak powszechny w sporcie. Lekcja została zakończona meczem gdzie wliczono punkty za pracę w grupach która polegała na właściwym przyporządkowaniu  słownictwa w języku polskim i angielskim.

Słownictwo English  -  Polish - slownictwo_lekcja_pokazowa.pdf

Zajęcia zrealizowane były w ramach projektu POWER przez p. Marcina Ceremugę.