Witaj w klasie 2 b

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WTOREK 10.11.2020r.

Kochani,

dzisiaj jest 10 listopada a to oznacza, że będziemy na zajęciach mówić o Narodowym Święcie Niepodległości. Porozmawiamy na temat historii Polski oraz posłuchamy pieśni patriotycznych. Zapraszam Was na lekcje. Link jak zawsze poniżej ;)

Prezentacja temat 49

Miłego dnia

Pani Iza :)

PONIEDZIAŁEK 09.11.2020r.